1.8.17

Lekcje hiszpańskiego z Tradnet - indywidualnie lub w kameralnej grupie


¡Hola! Zapraszam Cię do nauki języka hiszpańskiego!


Mam na imię Asia. Jestem iberystką, tłumaczką oraz lektorką języka hiszpańskiego

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu hiszpańskiego, dzięki czemu dobrze wiem, które zagadnienia wymagają większych nakładów pracy oraz jak skutecznie i przystępnie przeprowadzić Cię przez pewne niuanse gramatyczne i leksykalne. 

Dzięki zdobytej wiedzy metodycznej potrafię przekazywać wiedzę, motywować oraz przedstawiać wymierzalne efekty nauki.

Co oferuję

Zapraszam na lekcje indywidualne online "szyte na miarę" na wszystkich poziomach zaawansowania lub lekcje online w kameralnych grupach 2-4 osobowych. Na zajęciach ze mną szybko przełamiesz barierę językową, poznasz zwyczaje oraz ciekawostki związane ze światem hiszpańskojęzycznym, jak również podszkolisz gramatykę, którą wytłumaczę Ci w przystępny sposób. 

Z przyjemnością wprowadzę Cię w tematy biznesowo-rozwojowe i zapoznam ze słownictwem związanym z prowadzeniem firmy, organizacją, motywacją, zarządzaniem czasem oraz doskonaleniem umiejętności zawodowych. 

Pomagam w przygotowaniach do matury z hiszpańskiego, egzaminów DELE, prowadzę konwersacje oraz pomagam w uporządkowaniu gramatyki

W jakiej formie prowadzone są zajęcia

Lekcje zarówno indywidualne, jak i w kamaralnych grupach odbywają się poprzez Google Meet. Przed spotkaniem otrzymujesz drogą mailową zaproszenie na spotkanie. Wszystkie materiały potrzebne do zajęć umieszczam na dysku Google, a słownictwo do opanowania umieszczam w aplikacji Quizlet. Jeśli preferujesz pracę z podręcznikami oraz materiałami w wersji papierowej to oczywiście istnieje taka możliwość. 

Jak pracuję

Zajęcia rozpoczynamy od ustalenia celów nauki, priorytetów oraz preferowanych metod przyswajania wiedzy. W oparciu o te czynniki zaproponuję Ci indywidualny program szkoleniowy dopasowany do Twoich potrzeb. 

Na lekcjach kładę duży nacisk na komunikację oraz poznawanie rzeczywistych kontekstów sytuacyjnych, które pozwolą Ci przyswoić praktyczne słownictwo potrzebne w codziennej komunikacji. 

Z jakich narzędzi oraz materiałów korzystam

Gwarantuję, że nasze lekcje będą oparte na różnorodnych materiałach szkoleniowych (sprawdzonych podręcznikach i zeszytach ćwiczeń wiodących na rynku wydawnictw polskich oraz hiszpańskich, aktualnych artykułach prasowych, podkastach, materiałach audio oraz video). 

Chętnie korzystam z nowoczesnych technologii oraz narzędzi, które stanowią wsparcie w procesie nauczania (Quizlet, mapy myśli, Canva, vlogi, podkasty, itp.). 


Co jeszcze oferuję moim Kursantom między zajęciami

Zapraszam do bieżącego poszerzania wiedzy z zakresu hiszpańskiego słownictwa, gramatyki oraz kultury na moich profilach społecznościowych:  Facebook Tradnet oraz Instagram Tradnet.

Interesujesz się kulturą hiszpańską? Chcesz posiadać bieżące informacje na temat wydarzeń związanych z językiem hiszpańskim w Polsce? Zapraszam Cię również na mój blog Wszystko o Hiszpanii. Znajdziesz tam specjalistyczne porady dotyczące efektywnej nauki języka hiszpańskiego, wiadomości o interesujących koncertach, wystawach i innych wydarzeniach, a także stronach i osobach promujących Hiszpanię oraz jej kulturę w Polsce. 

Na zakończenie zapraszam Cię do kontaktu jeśli zainteresowała Cię moja oferta. Chętnie udzielę dodatkowych informacji i spotkam się z Tobą na rozmowie online. 

2 komentarze:

  1. Hiszpański to bardzo ładny język :) Ja swoje dzieci wysłałam na kursy do https://www.szkola-akcent.pl/produkt/kurs-stacjonarne-dla-dzieci/

    OdpowiedzUsuń
  2. Hiszpański od zawsze bardzo mi się podobał. Zachęcam do rozpoczęcia nauki tego wspaniałego języka.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2017 Tradnet