1.8.17

Firma TRADNET - tłumaczenia i nauka indywidualna języka hiszpańskiego


TRADNET
Joanna Cieślak-Gregorczyk
NIP 727 263 0701
ul. Nowolipie 13/15 lok. 51
00-150 Warszawa

Tradnet - tłumaczenia oraz nauka indywidualna języka hiszpańskiego, tłumacz hiszpańskiego WarszawaNazywam się Joanna Cieślak-Gregorczyk. Jestem mgr kulturoznawstwa, ukończyłam studia o specjalności iberystyka na Uniwersytecie Warszawskim.

Od 2006 roku pracuję jako tłumacz i lektor języka hiszpańskiego. W styczniu 2009 założyłam własną działalność gospodarczą tłumaczeniowo-szkoleniową pod nazwą TRADNET.

Od wielu lat współpracuję w zakresie tłumaczeń ze spółkami z kapitałem hiszpańskim, biurami tłumaczeń, firmami projektującymi strony internetowe oraz osobami fizycznymi.

Dzięki bezpośredniej współpracy ze mną bez udziału biura tłumaczeń oferuję atrakcyjne stawki oraz możliwość kontaktu z tłumaczem wykonującym zlecenie. Do pracy podchodzę z pasją angażując się bezpośrednio w każdy z wykonywanych projektów. Priorytetem jest dla mnie świadczenie wysokiej jakości usług przekładające się na zadowolenie moich Kontrahentów.

W ramach prowadzonej działalności oferuję również indywidualne lekcje języka hiszpańskiego w centrum Warszawy oraz online. Moja oferta skierowana jest do młodzieży i osób dorosłych. Posiadam odpowiednie przygotowanie metodyczne do nauczania języka hiszpańskiego oraz wieloletnie doświadczenie. Przygotowuję do matury, egzaminów DELE i testów biegłości językowej w programie Erasmus.

Zapraszam serdecznie do współpracy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 Tradnet